Oksijen Yayıncılık olarak, Türk milli eğitim sisteminde gelişen ve değişmekte olan eğitim modellerinin takibi ile birlikte bu sistemin öğrencilere en doğru ve güncel şekilde aktarılmasını amaç edinmiş, alanında tecrübeli eğitimcilerin bir araya gelerek oluşturduğu “Oksijen Yayınları” markasıyla adımızı duyurduk..

Oksijen Yayıncılık’ın hedefi ülkemizin geleceği ve temelini oluşturan gençlerimiz ve çocuklarımız için eğitim yayıncılığı alanında gelişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak bu alanda katkılar sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda daimi olarak her bölgenin ihtiyaçlarını öğretmenler ve öğrenciler vasıtasıyla, gelişmiş ölçme-değerlendirme sistemi ve ön hazırlık çalışmalarıyla tespit etmekte ve en verimli materyalleri ülkemizin eğitim sistemine sunmaktayız.

Türkiye’nin alanında tecrübeli öğretmenleri ve yazarları ile birlikte özenle hazırlanmış içerikler bilimsel olarak, imla ve yazım kuralları olarak ve güncel müfredata uygunluğu açısından sürekli olarak kontrol edildikten sonra en son teknoloji ile donatılmış matbaalarda basılı hale gelmektedir. Kitaplarımızın Türkiye’nin her bölgesinde eğitime ve öğrenciye faydasının devamını sağlamak için kaliteli içeriği her öğrenciye ulaştırmanın arzusuyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.